У Британії їздить автобус, який працює на людських фекаліях

Цей вид транспорту курсує між містами Брістоль і Бат. Він працює на відходах життєдіяльності людини. Його назвали "Bio-Bus". Паливом для нього слугує так званий "біометан" - газ, що отримують при переробці стічних вод та харчових відходів.

Повну заправку баку можуть зробити  випорожнення 5 осіб, стверджують творці автобуса. Це достатньо для подорожі на 305 км., зауважує видання  Dailymail.

Пасажири їздять на власних продуктах життєдіяльності. Це спосіб заправки транспортного засобу скорочує кількість побутових відходів, а також знижує рівень викидів CO2, тому що результаті згоряння біогазу виділяється менше вуглекислого газу порівняно із  використанням звичайного палива – солярки. 

Читайте також: В Україні хочуть бензинові "маршрутки" переробляти на електричні

"Біометан" виробляється компанією GENeco, якій належить водоочисна станція в місті Уессекс. За словами керівника підприємства Мохамеда Садіка, «На сьогодні транспортні засоби з ДВЗ, є одним з основних джерел забруднення навколишнього середовища. Новітній та екологічно чистий газ в перспективі дозволить очистити повітря британських міст», - зауважив Мохамед Садік, керівник підприємства GENeco, що виробляє «біометан».


"Представлений автобус доводить, що людські фекалії і залишки нашої їжі насправді є цінним енергетичним ресурсом. Їжа яка непридатна для вживання   не повинна викидатися - її необхідно збирати і переробляти в паливо", - зазначила виконавчий директор екологічної організації Шарлотта Мортон.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка