У Британії почали виробляти пляшки на 100% із переробленого пластику

У Великій Британії почали виробляти пляшки на 100% із переробленого пластику.

Так, з початку цього року компанія Encover почала використовувати лише перероблений пластик для пляшок з миючим засобом, передає Українська правда. Життя

До 2020 року компанія обіцяє виробляти всі побутові товари лише з переробленого пластику.

Наразі така тенденція у Великій Британії набирає обертів. Зокрема, з 16 травня великобританський супермаркет Iceland допомагає своїм клієнтам уникати пластикових упаковок за допомогою спеціального маркування.

А найбільший виробник пластикових пляшок у Великій Британії – Princes - розпочинає процес збільшення вмісту переробленого пластику в усіх своїх пляшках. До вересня компанія збільшить використання переробленого пластику в своєму виробництві на 50%, розповідає директор з корпоративних відносин Princes Девід Макдіармід.

"Ми хочемо підвищити відсоток переробленого вмісту в усьому пластику, який ми використовуємо, - зазначив він. - Це серйозний крок не лише для нас, але і для більш широкої продуктової промисловості також, так як нашу продукцію отримають мільйони домогосподарств".

За словами Девіда Макдіарміда, компанія має намір взяти на себе зобов'язання використовувати у виробництві 100% переробленого пластику, як тільки буде готова до такого рішення.

Наразі компанія Princes виробляє 7% пластикових пляшок, які використовуються у Великій Британії. Це - близько 900 метрів пляшок кожного року. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка