У Британії депозитну систему збору відходів підтримали два великих супермаркети

У Британії два великих супермаркети - Co-operative Food і Iceland Foods - виступили за впровадження депозитної системи збору тари.

Як зазначають у торговельних мережах, заставна системи збору тари допоможе скоротити кількість відходів і очистити країну від сміття, передаютьУкраїнські національні новини

"Кожну хвилину в наші океани потрапляє колосальна кількість пластикових відходів, - каже представник компанії Iceland Foods Річард Волкер. - Норвегії накопичує близько 96% тари врамках дії депозитної системи збору тари - Британія теж не повинна відставати".  

Як заявив виконавчий директор Co-operative Food Джо Уайтфілд, мережа виступає за створення схеми повернення тари, яка збільшить загальну рециркуляцію упаковки і значно зменшить кількість сміття і, що важливо, допоможе боротися з забрудненням морського середовища.

У Greenpeace позитивно відреагували на заяви британських торгових мереж. "Сьогодні приклад Co-operative Food і Iceland Foods повинні наслідувати інші компанії", - наголосили у природоохоронній організації. 

За допомогою депозитної (заставної) системи тару збирають у Швеції, Німеччині, Норвегії, Фінляндії, Данії, Естонії. Наприклад, в Норвегії завдяки цій системі збирають 95% упаковки, в Фінляндії - 93,3%, а в Данії - 89%.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка