У Британії заборонять продаж автомобілів на бензині на 10 років раніше

У Великобританії заборонять продаж нових автомобілів на бензині і дизелі з 2030 року, а не з 2040 року, як планувалося раніше.

Про це йдеться у новій Дорожній карті з відмови від двигунів внутрішнього згоряння, передає neftegaz

Ініціатива уряду покликана прискорити поширення електромобілів на дорогах країни.

Згідно з статистикою Мінтрансу Великобританії, у квітні-червні 2020 року електромобілі і авто на альтернативному паливі вперше обійшли за обсягом продажів дизельні автомобілі. У другому кварталі було зареєстровано 29,9 тис. дизельних авто, в той час як електромобілів і машин з гібридним двигуном - 33 тис.

Очікувалося, що нова Дорожня карта з відмови від двигунів внутрішнього згоряння в автомобілях буде оголошена у кінці вересня 2020 року, але друга хвиля пандемії COVID-19 змусила владу Королівства перенести завершення роботи над документом на кінець 2020 року.

Заборону продажів нових бензинових і дизельних транспортних засобів вже у 2030 року з «правильною політикою і стимулами» підтримали у британському відділення Shell 17 липня 2020 року.

Примітно, що британський виробник суперкарів Mclaren у серпні 2020 року заявив, що до 2030 року припинить розробки бензинових ДВС у зв'язку довгостроковими планами переходу на електромобілі.

У 2017 році Великобританія вирішила заборонити продаж нових автомобілів на бензині і дизелі з 2040 року у рамках переходу до чистої енергетики.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: