У Британії встановлять 249-мегаватну систему зберігання енергії

В англійському графстві Кент побудують систему зберігання енергії(battery energy storage system потужністю 249 МВт.

Розробку BESS планує придбати Pacific Green Energy Storage у Sheaf Energy у рамках ексклюзивної угоди з TUPA Energy, передає world-energy.org

У вересні Pacific Green Energy Storage оголосила, що буде фінансувати будівництво проекту за рахунок боргового фінансування у розмірі 23 мільйонів фунтів стерлінгів, наданого британською торговою банківською групою Close Leasing. Очікується, що цей показник досягне фінансового закриття у 4 кварталі 2021 року.

У рамках угоди з TUPA Energy оголошеній у березні дочірня компанія Pacific Green Technologies розробить 1,1 ГВт BESS у Великобританії.

Першим придбанням у рамках цієї програми стала система зберігання енергії потужністю 99,8 МВт в енергетичному парку Річборо, про яке також було оголошено у березні.

Разом з Tupa Pacific Green Energy Storage планує продовжити розвиток цих початкових придбань у сфері розробки, при цьому очікується, що 750 МВт систем зберігання енергії будуть введені в експлуатацію у 2025 році.

«Ми продовжимо поєднувати всебічні знання про ринок зберігання даних у Великобританії та технічний досвід свого стовідсоткового підрозділу з розробки та інтеграції BESS, Pacific Green Innoergy Technologies, з сучасними виробничими потужностями Shanghai Electric Gotionnew Energy Technologies Co. потужністю 10 ГВт-год на рік, - зазначили у Pacific Green Energy Storage. – Це дозволить надавати високоякісні розробки у провідних галузевих масштабах".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка