У Британії відкриють дорогу з нульовим рівнем викидів

Навесні 2020 року у столиці Великобританії введуть в експлуатацію дорогу з нульовим рівнем викидів.

Ініціатором проекту покликаного зменшити викиди транспортних засобів виступила влада Лондона, передає Vc

Передбачається, що протягом 18 місяців по дорозі Beech Street буде заборонено пересування бензинових і дизельних автомобілів 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Beech Street стане першою британською вулицею з нульовим рівнем викидів, проїзд по якій дозволять транспортним засобам, які працюють на електриці і водні, а також гібридним автомобілям, які здатні будуть проїхати не менше 32 кілометрів у режимі нульового викиду. Відомо, що на еко-вулицю буде дозволений в'їзд машинам, які вивозять сміття та аварійний транспорт.

Відстежувати транспортні засоби у чистій зоні, а також оцінювати, чи підпадають вони під дію правил, будуть камери з автоматичним розпізнаванням номерних знаків. У разі порушення, водієві випишуть штраф у розмірі 130 фунтів стерлінгів. При оплаті штрафу протягом двох тижнів, ціна зменшиться у 2 рази і складе 65 фунтів стерлінгів.

Влада Лондона зобов’язалася провести спеціальну інформаційну кампанію, завдяки якій максимальна кількість людей дізнається про перекриття руху для "брудних" авто на Beech Street. На додачу, при в'їзді на еко-дорогу розмістять спеціальні попереджувальні знаки.

Експериментальна схема руху впроваджується з використанням новітніх технологій. Якщо проект виправдає очікування, його розширять, масштабуючи подібні схеми пересування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка