У Британії відкрили автозаправку на біогазі з коров'ячого гною

У графстві Бакінгемшир(Велика Британія) відкрили експериментальну автозаправку на біогазі отриманому з коров'ячого гною.

Проект реалізує кооператив молочних фермерів, передає farminguk.com

Фермери кооперативу відправляють гній на заправку, де у спеціальних установках для анаеробного зброджування він розщеплюється на складові, у тому числі чистий біометан, і перетворюється у придатне для використання паливо.

З 190 тонн гною, який продукують 500 корів протягом тижня, планують виробляти біогаз для заправки вантажівок-молоковозів. За три місяці, протягом яких триватиме експеримент, мають намір отримати 27 тонн біогазу. У проекті візьме участь декілька спеціальних переобладнаних молоковозів, здатних працювати на екологічно чистому паливі. Очікується, що разом вони подолають близько 90 000 км і допоможуть знизити вуглецевий вплив сільського господарства Arla на 80 тонн - що еквівалентно 23 автомобільним поїздкам по всьому світу.

Молочний кооператив Бакінгемшира створив першу у Великобританії "заправну станцію", яка перетворює коров'ячий гній для заправки власного транспорту. Крім цього, після переробки гною у паливо залишатимуться природні, багаті поживними речовинами добрива, які фермери використовуватимуть на своїх полях для безвідходного виробництва.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: