У Британії постачальник електроенергії вклав у «зелені» активи $4,7 млрд

Британський постачальник енергії Octopus Energy Group придбав портфель відновлюваних джерел енергії за 3,4 млрд фунтів стерлінгів ($4,7 млрд).

«Зелені» активи на 2,8 ГВт в основному являють собою вітряні і сонячні установки у Великобританії, Ірландії, Франції, Фінляндії, Швеції та Іспанії, передає mind.ua

У 2020 року портфель активів згенерував електроенергію для забезпечення 1,2 млн будинків.

Портфель відновлюваних джерел енергії раніше належав окремій компанії Octopus Renewables, фонду, що керує активами в області зеленої енергетики. У грудні Octopus купив дві вітряні турбіни для постачання споживачів. До 2027 року компанія має на меті поставляти і виробляти достатньо енергії, щоб забезпечити електроенергією понад 50 млн будинків по всьому світу.

Octopus Energy наразі є п'ятим за величиною постачальником енергії у Великобританії.

Octopus гарантує своїм клієнтам поставку екологічно чистої електроенергії. Наразі це неможливо при використанні національної енергосистеми, у якій електроенергія, яка працює на природному газі, задовольняє 40% попиту. Компанія виконує свої зобов'язання, укладаючи контракти з екологічними виробниками і купуючи сертифікати відновлюваної енергії для покриття споживання електроенергії споживачами.

Наприкінці минулого року після другого великомасштабного інвестиційного раунду Octopus досягла оцінки у $2 млрд. Крім Великобританії, компанія працює у США, Німеччині, Новій Зеландії, Австралії і Японії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка