У Британії побудують залізничну станцію на сонячній енергії, дощовій воді і природній вентиляції

У Великобританії недалеко від міста Бірмінгем побудують залізничну станцію на сонячній енергії, дощовій воді та природній вентиляції.

Заявка на планування об’єкту була схвалена британським урядом у рамках переходу на «зелену» інфраструктуру громадського транспорту, передає kosatka.media

Будівля буде розташована у Соліхаллі і стане транспортною розв'язкою для пасажирів, які користуються лінією HS2, великою високошвидкісною залізничною мережею, запуск якої дозволить скоротити час у дорозі між Лондоном та іншими великими міськими центрами країни.

«Будівля Solihull матиме нульові викиди вуглецю завдяки новітнім екологічно безпечним конструкціям і стійким технологіям, - зауважив Метью Ботель, директор станцій HS2. - Об'єкт буде використовувати сонячну енергію, збирати дощову воду та використовувати природну вентиляцію, денне світло та екологічні матеріали».

Станція також використовуватиме автоматизовану систему транспортування людей - по суті, рейковий транспорт без водія - який буде доставляти пасажирів у пункти призначення, включаючи аеропорт Бірмінгема і міжнародний вокзал Бірмінгема.

Незважаючи на те, що при розробці Solihull основна увага приділялася поновлюваним джерелам енергії та сталому дизайну, деякі організації висловили занепокоєння щодо впливу проекту HS2 на дику природу та людей, що живуть поруч із маршрутом. Ініціатори HS2 зобов’язалися, зокрема, посадити мільйони дерев на маршруті, а також профінансувати створення лісових масивів у інших частинах країни.

Наразі у Великобританії станція Блекфрайарс у центрі Лондона використовує електроенергію, що виробляється більш ніж 4400 сонячними фотоелектричними панелями, встановленими на мосту, по якому поїзди перетинають Темзу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка