У Британії побудують геотермальний завод з виробництва рому

У Великій Британії у Корнуоллі на території колишнього мідного рудника побудують геотермальний завод з виробництва рому.

Проект розроблений фірмою Grimshaw з урахуванням принципів постійного розвитку і з метою відновлення земель, а також збереження гірничодобувної спадщини, був представлений раді графства у листопаді 2020 року, передає ftorpolymer

Спочатку планують побудувати повністю автономну установку для дозрівання діжок рому з використанням тепла, що генерується глибокою геотермальною машиною у Юнайтед-Даунсі, першим британським проектом геотермальної енергетики.

Геотермальне джерело дозволить лікеро-горілчаному заводу підвищити енергоефективність, знизити втрати енергії і досягти чисто нульового рівня викидів вуглекислого газу.

Проектом передбачено створення двох машинних відділень на околиці заводської території. Ці споруди будуть розташовуватися спеціально так, щоб не загороджувати ключові мальовничі види.

Об'єкт включатиме перший у світі тропічний біомаркер рому, Центр для відвідувачів, а також геотермальний енергетичний центр.

Зокрема, біом буде представляти собою високоефективну структуру з чотирма модульними контейнерами для дозрівання, які можуть вмістити до 3600 бочок на термін зберігання від п'яти до десяти років.


Він зможе відтворити температурні і вологісні характеристики тропічних, пустельних і більш холодних регіонів. Контрольований підхід дозволить створити ром, який можна буде дистилювати, змішувати і витримувати, поступово припиняючи транспортування з Карибського басейну в Європу.

Конструкція біома спроектована у вигляді дерев'яних ребер, оточених сополімером етилену з тетрафторетиленом(ETFE), напівпрозорою полімерною плівкою. Фторопласт ЕТФЕ пропускає більше світла у порівнянні зі склом, забезпечує кращу ізоляцію і не вимагає високих витрат на установку.

Центр для відвідувачів на заводі з виробництва геотермального рому у Корнуоллі задуманий як привабливий і унікальний об'єкт, дизайн якого контрастує з дизайном біома. 


Він буде мати «мідні» відтінки у елементах конструкції для нагадування про історичне минуле. Відвідувачі Центру отримають можливість познайомитися з історією отримання рому, його виробництвом, процесом дозрівання і геотермальними технологіями.

Завод планують ввести в експлуатацію до 2022 року. Передбачається, що потенціал подальших інвестицій дозволить побудувати повноцінний геотермальний завод з виробництва рому. Об'єкт створить до 30 постійних робочих місць різних спеціальностей, включаючи бондарів і майстрів купажування.

У проект інвестують £10 млн ($13,1 млн).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка