У Британії планують закрити гігаватну атомну станцію на сім років раніше

У Великобританії мають намір перенести виведення з експлуатації атомної електростанції "Dungeness B" з 2028 на 2021 рік.

Такий сценарій для своєї АЕС вивчає EDF Energy, що належить французькій енергетичній компанії EDF, передає reuters.com

АЕС "Dungeness B" потужністю 1,1 гігават у графстві Кент на південному узбережжі Англії не працює з 2018 року, оскільки компанія проводить перевірки і технічне обслуговування трубопроводів. EDF Energy також намагається завершити ремонтні роботи з виявлення корозії, виявленої у ході перевірок резервних систем безпеки. В даний час очікується, що АЕС повернеться в експлуатацію у серпні.

EDF Energy заявила, що витратила понад 100 мільйонів фунтів (138 мільйонів доларів) на модернізацію АЕС під час її поточного простою, і у неї є ряд поточних технічних проблем, які роблять її майбутнє невизначеним.

Виведення з експлуатації АЕС "Dungeness B" раніше було заплановане на 2028 рік. Однак в даний час вивчається ряд варіантів, таких як перехід безпосередньо до етапу вивантаження палива у кінці цього року, якщо станція не зможе повернутися в експлуатацію, як планувалося у серпні цього року.

«Ми можемо прийняти рішення про перенесення дати остаточної зупинки або продовження роботи станції "Dungeness B" у найближчі кілька місяців», - заявили у EDF Energy.

Минулого року EDF Energy заявила, що закриє свої атомні станції "Hinkley Point B" і "Hunterston B" раніше, ніж планувалося. Їх планують вивести з експлуатації у 2022 і 2021 роках відповідно.

АЕС "Dungeness B" була спроектована у 1960-х роках і вперше почала виробляти електроенергію у 1983 році.

Поетапна відмова від старіючих атомних і вугільних електростанцій у поєднанні зі зниженням видобутку нафти і газу в Північному морі змушує Великобританію розробляти нові джерела енергії і будувати нові атомні станції, чого країна не робила вже близько трьох десятиліть.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка