У Британії перевели на електроенергію з біогазу виробництво вітряних лопатей

Поблизу Ньюпорта на острові Уайт – найбільшого острова біля узбережжя Англії - ввели в експлуатацію провід для подачі виробленої з біогазу електроенергії на сусідній завод Vestas з виробництва вітряних лопатей.

Проект реалізувала компанія Black Dog Biogas, власник і оператор заводу з анаеробного зброджування спільно з Earth Capital, передає powerengineeringint.com

Низьковуглецеву електроенергію будуть поставляти на завод Vestas площею 221,2 тис. кв. м, який виробляє 80-метрові лопаті для установки на морських вітрових проектах по всьому світу, особливо у Великобританії.

Black Dog Biogas генерує відновлювану електроенергію шляхом анаеробного зброджування, де органічні речовини, такі як кукурудза і трава, в даному випадку 100% отримані з острова Уайт, розщеплюються ферментами для отримання біогазу і біодобрив.

Біогаз використовується у якості палива у двох комбінованих теплоенергетичних установках для вироблення відновлюваної теплової та електричної енергії. Багате поживними речовинами біодобриво вивозиться на орні сільськогосподарські угіддя острова Уайт і допомагає вирощувати більше культур як для об'єкта Black Dog, так і для просування стійких методів ведення сільського господарства. Це допомагає підтримувати кругову економіку і дозволяє уникнути використання вуглецевих добрив.

Black Dog Biogas генерує достатньо енергії, щоб забезпечити близько 80% потреб Vestas, а також близько 1200 будинків на острові Уайт.

«Уряд Великобританії оприлюднив амбітні плани з розширення морських вітроенергетичних потужностей країни, які потенційно забезпечать енергією всі британські будинки до 2030 року, - сказав Джеймс Лютер, старший директор заводу Vestas на острові Уайт. - Наша фабрика відіграє важливу роль у тому, щоб допомогти втілити ці амбіції у реальність, а тепер ми можемо ще й поставляти наші лопаті на британський і світовий ринки стійко, використовуючи поновлювані джерела енергії від Black Dog».

Біогаз є важливою частиною низьковуглецевого енергетичного комплексу, і він має потенціал для скорочення відходів на звалищах шляхом перетворення побутових харчових відходів в енергію, зауважив д-р Саймон Крук, директор Black Dog Biogas & Investment director of Earth Capital.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка