У Британії будують мобільні аеропонні сіті-ферми на фоні короновірусу

У Брістолі - діловому і культурному центрі західної Англії - терміново зводять вертикальну ферму для забезпечення міських жителів зеленню та овочами під час пандемії коронавірусу.

Проект реалізує компанія Lettus Grow, заснованої для пом'якшення кліматичних ризиків для сільського господарства і зниження впливу вирощуваної продукції на навколишнє середовище, передає agroxxi

Модуль аеропонної сіті-ферми почне виробництво продукції з середини квітня. Перші врожаї надійдуть до благодійної організації FareShare South West з перерозподілу продовольства серед нужденних громадян через десять днів після введення ферми в експлуатацію.

Рослини вирощуються за методом аеропоніки, тобто не потребують грунту і пестицидів. Управляється процес системою з інтегрованим програмним забезпеченням Ostara, яка пришвидшує ріст сільськогосподарських культур, автоматизуючи і контролючи кожен момент, збираючи дані про рослини, відстежуючи вегетацію врожаю і дозволяючи оптимізувати виробництво на кожному етапі від посіву насіння до продажу.

Оскільки більшість операцій на фермі автоматизовані, в будь-який момент часу на об'єкті може працювати всього лише одна людина, дотримуючись таким чином соціальне дистанціювання під час кризи Covid-19.

Компанія також побудує другий, більший модуль аеропонної сіті-ферми і запустить його у червні.

«Модулі ферми можуть бути встановлені у будь-якому місці, де є електрика і вода», - зауважив співзасновник Lettus Grow Джек Фармер. - Це унікальна можливість для підвищення стійкості ланцюжків поставок продовольства шляхом диверсифікації місцевого виробництва продуктів харчування».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка