У Бразилії побудують гігаватну сонячну станцію

У бразильському штаті Піауї мають намір побудувати сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт.

З такою пропозицією до уряд штату звернулася місцева компанія JKL Energy, передає taiyangnews.info

На 500 гектарах мають намір встановити 500 000 сонячних панелей.

«Компанія вибрала Піауї для розміщення цієї потужності через високу сонячну радіацію, - сказав генеральний директор JKL Energy Маурісіо Соуза. - Проект вже повністю готовий до реалізації, як тільки будуть отримані всі необхідні ліцензії і буде розташований між муніципалітетами Гуарібас і Каракол».

Адміністрація Піауї гарантувала підтримку проекту, очікуючи, що він створить 2000 прямих і непрямих робочих місць протягом наступних 4 років.

"Багато національних, багатонаціональних, міжнародних фондів хочуть вкладати у вітер і сонце Піауї, - сказав держсекретар з видобутку корисних копалин, нафти і поновлюваних джерел енергії Вілсон Брандао. - У штату є всі об'єктивні умови, необхідні для реалізації цих інвестицій».

У січні 2021 року адміністрація губернатора Піауї оголосила, що держава уклала контракт на 3 проекти державно-приватного партнерства (ДПП) у 2020 році, незважаючи на наслідки пандемії, через управління партнерств і концесій (Suparc), одним з яких є міні-сонячні електростанції. Ці 8 міні-сонячних фотоелектричних проектів були оголошені тендерами і, як очікується, будуть генерувати 650 000 кВт*год щомісяця.

У березні 2020 року Піауї оголосила, що експлуатує 69 діючих генеруючих активів у штаті, з яких 31 знаходиться у стадії реалізації. Загальна експлуатаційна сонячна енергетична потужність штату тоді сягала 456,68 МВт, а ще 381,73 МВт перебувало у стадії реалізації.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка