У Бразилії побудують два морських вітропарки загальною потужністю 4 ГВт

У Бразилії побудують морські вітрові електростанції потужністю 2 ГВт кожна.

Проект реалізує норвезький нафтогазовий концерн Equinor, який почав процес ліцензування ВЕС Aracatu I і Aracatu II, передає renen

Офшорні вітропарки будуть розміщені приблизно у 20 км від берега на глибині від 15 до 35 метрів. Всього буде встановлено 320 вітряних турбін, по 160 на електростанцію, номінальною потужністю від 12 МВт кожна.


Для кожного об'єкта буде побудована морська підстанція для перетворення і передачі енергії на узбережжя. На суші інша підстанція забезпечить підключення до магістральних мереж електропередачі.

Потужність кожної ВЕС може бути збільшена до 2,33 ГВт. Як результат у Бразилії з’явиться найбільший офшорний вітровий комплекс у світі потужністю 4-4,66 ГВт. Для порівняння, за даними GWEC, протягом 2019 року у світі було встановлено 6,1ГВт морських вітрових електростанцій (рекордний показник за всю історію галузі).

За підсумками 2019 року встановлена потужність наземної вітроенергетики у Бразилії перевищила 15 ГВт. Aracatu I і Aracatu II стануть першими офшорними вітровими станціями.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка