У Білій Церкві створять еко-індустріальний парк коштом уряду Швейцарії

Промисловий майданчик КП БМР «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», що працює за аналогом індустріального парку, обрали для першої в Україні трансформації його в еко-індустріальний парк.

Днями у Білій Церкві відбулася вже друга зустріч представників КП БМР «БВАК» із представниками UNIDO (Організація Об'єднаних Націй з Промислового Розвитку) та державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках проєкту просування еко-індустріальних парків у країні.

Еко-індустріальний парк вигідно пов'язує підприємства міста, коли відходи одного стають сировиною для інших виробництв. Таким чином підвищується ефективність виробництва та мінімізується негативний вплив на довкілля. Тобто це територіальна одиниця, на якій зосереджені промислові підприємства завдяки чому покращиться виробництво продукції і в той же час відсутній негативний вплив на довкілля. Фінансування такої трансформації буде відбуватися за кошти уряду Швейцарії.

Нині промисловий майданчик КП БМР «БВАК», на 40% відповідає концепції еко-індустріального парку. Також представники місії ООН наголосили, що наступні 2 місяці буде проводитися навчання спеціалістів і з травня там розпочнеться робота над трансформацією. Цей еко-індустріальний парк стане моделлю для створення подібних по всій Україні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка