У Білій Церкві планують збудувати завод з переробки пластику

У місті Біла Церква Київської області засновники компанії «Нова пошта» Володимир Поперешнюк та В'ячеслав Климов, а також менеджер Андрій Федоров інвестують у компанію з переробки пластику The Good Plastic Company, повідомляє Екополітика.

За словами CEO та засновника The Good Plastic Company Вільяма Чижовського, у Білій Церкві збудовано нову виробничу базу площею 2500 кв. м. Там планують звести новий український завод з переробки пластику.

«Протягом 2022 року ми плануємо переробляти від 1 000 до 2 000 тонн пластику. Перероблений пластик у Білій Церкві доставлятимуть по всій планеті – ми вже маємо клієнтів у Токіо, Каліфорнії, Європі», – розповів Чижовський.

Одна з цілей компанії замінити первинний пластик, щоб речі виготовлялися не з нього, а з переробленого. Зазначимо, що у 2019 році компанія відкрила своє перше виробництво у Нідерландах. Станом на вересень 2021 року компанія The Good Plastic Company вже утилізувала близько 70 тонн пластикових відходів. Наразі показники становлять близько 10 тонн переробленого пластику на місяць.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка