У Білій Церкві планують запустити для перевезень електроавтобуси, які витрачають лише 66 грн на 100 км

У Білій Церкві планують запустити для перевезення пасажирів електроавтобуси, які витрачають лише 66 грн на 100 км.

Міська влада обговорила 20 березня можливість залучення електротранспорту на маршрути загального користування з ТОВ «Скайвелл Україна» в рамках програми "Еко Сіті", яку розробило комунальне підприємство "Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви", передає Білоцерківська міська рада.

Зокрема, київська компанія "Скайвелл Україна" презентувала 2 види електроавтобусів: пасажиромісткістю до 37 чоловік і орієнтовною вартістю від 3 млн гривень і пасажиромісткістю 61 чоловік, і орієнтовною вартістю від 6,5 млн грн. «Запропоновані автобуси споживають електроенергію - 2,48 грн/км та 2,57 грн/км відповідно», - зазначають у компанії. – Ми додатково провели розрахунок вартості переїзду цього автобусу з Києва до Білої Церкви і визначили, що це коштувало 66 грн за 100 км».

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий та його заступник Олександр Поляруша здійснили ознайомчу поїздку на електроавтобусі довжиною 12 метрів. 

Машину також оглянули спеціалісти КП БМР «Тролейбусне управління».

Для використання електроавтобусів не потрібно будувати контактну мережу та підстанції, - зазначають у "Скайвелл Україна". – Такий транспорт, який заряджатиметься вночі за нічним тарифом, дозволить економити кошти».

Сьогодні міська влада Білої Церкви розглядає можливість співпраці із Київською обласною радою, а також із народними депутатами України за даною програмою «Еко Сіті».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка