У Берліні відкривають центр з використання відпрацьованих акумуляторів електромобілів

У Берліні відкривають новий випробувальний центр для батарей.

Він розташується у штаб-квартирі Федерального агентства з досліджень і випробувань матеріалів (BAM), передає solarserver.de

Новий випробувальний центр покликаний надати розширені можливості для тестування і вивчення батарей.

«У новому випробувальному центрі ми будемо досліджувати в основному безпеку батарей і осередків, - пояснює керівник випробувального центру Аніта Шмідт. - Ми цілеспрямовано піддаємо окремі осередки, цілі батареї або пристрої з батарейним живленням механічним, тепловим або електричним навантаженням, з мультисенсорних даних, зібраних за допомогою методів візуалізації, ми робимо висновки для оцінки безпеки і стану безпеки».

Особливий випадок, який BAM хоче вивчити в новому випробувальному центрі для батарей, – це "Thermal Runaway" - ланцюгова реакція, яка може призвести до надзвичайно високих температур і пожеж. Дослідження БАМ з цього питання входять в правила і норми на національному та міжнародному рівнях.

Ще одним фокусом Центру тестування є процеси старіння і використання повторно відпрацьованих батарей. Тестові стенди дозволяють циклічно заряджати акумулятори з високою швидкістю заряду для імітації старіння. В результаті будуть краще оцінені можливості для використання батарей повторно. Йдеться, перш за все, про використання відпрацьованих батарей від електронних автомобілів, наприклад, у якості сховища для фотоелектричних систем у приватних будинках або у якості стаціонарного великомасштабного сховища для стабілізації мережі. Такі вторинні додатки можуть зробити важливий внесок в екологічний баланс технології батареї.

Крім того, є нова спеціальна лабораторія з енергетичних матеріалів. Там BAM хоче провести дослідження інноваційних та ресурсозберігаючих матеріалів для окремих компонентів батареї. «Таким чином, натрієво-іонні батареї можуть в один прекрасний день замінити сировину літієм і інгредієнтами, такими як мідь або кобальт», - пояснює Тім Феллінгер з BAM.

Великий випробувальний стенд батареї на випробувальному полігоні технічної безпеки Федерального агентства з досліджень і випробувань матеріалів у Бранденбурзі доповнить Берлінський випробувальний центр. У Бранденбурзі ВАМ перевіряє безпеку батарей у великих системах зберігання даних у реальному масштабі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка