У Барселоні місцева влада компенсує до 250 євро на купівлю електровелосипедів

Муніципальна служба АМВ (Barcelona Metropolitan Area) оголосила про нову програму з популяризації електровелосипедів в каталонській столиці. В її рамках AMB частково покриватиме покупку такого транспортного засобу першій тисячі громадян міста, які вирішать взяти участь в програмі, повідомляє ресурс Еspanarusa.com

Зокрема, жителі Барселони зможуть отримати субсидію у розмірі до 250 євро. При цьому вартість електровелосипеда не має перевищувати 1 350 євро.

Субсидію можна оформити в одному зі спеціалізованих магазинів, які беруть участь у програмі. Щоб її отримати, заявнику потрібно надати документи, які доводять, що він живе в одному з 36 столичних муніципалітетів.

Більше того, субсидію від AMB можна об'єднати з іншими знижками. Наприклад, до неї дозволено приплюсувати 200 євро, які любителі велоспорту можуть отримати від Міністерства промисловості, енергетики і туризму.

Мета такої програми - поліпшення екологічної ситуації в столиці Каталонії. Також муніципалітет хоче пересадити якомога більше городян на електротранспорт або звичайні велосипеди.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка