У 24 країнах Європи запрацюють магазини з прийому вживаних речей для переробки

Шведські магазини Sellpy з прийому вживаних речей для переробки працюють у чотирьох і відкриються ще у 20 європейських країнах.

Про це повідомляє інформаційний ресурс Business of Fashion, передає mind.ua

Sellpy, контрольний пакет акцій якого належить відомому бренду H&M, почала свою діяльність у Швеції у 2014 році. Зараз її магазини працюють у чотирьох країнах. А незабаром екологічний секонд-хенд від H&M запрацює у 24 країнах Європи.

Прийом вживаних речей для переробки, ініційований H&M, вважається одним з найуспішніших кейсів з корпоративної соціальної відповідальності.

Компанія знаходиться зараз на підйомі у зв'язку з підвищеним попитом на екологічно чистий модний одяг. Sellpy керує всім процесом продажів: від збору товарів у будинках продавців до фотографування і виставлення їх на продаж. За їхніми словами, секонд-хенд – одна з найбільш швидкозростаючих модних категорій у світі.

Наразі H&M робить великі ставки на Sellpy. Оскільки продажі їх лінії H&M протягом декількох років залишалися незмінними, компанія почала шукати інші джерела доходу. На сьогодні H&M інвестувала 20 мільйонів євро в Sellpy і володіє 70% компанії.

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка