У 2024 році потужності сонячної енергетики у світі збільшаться на 200 ГВт

У 2024 році встановлена потужність сонячної енергетики в світі збільшиться на 200 ГВт і досягне 1448 ГВт.

Про це йдеться у прогнозі на 2020-2024 роки зробленому Європейською асоціацією сонячної енергетики SolarPower Europe, передає renen

За даними асоціації, частка сонячної енергетики у виробленні електроенергії становить сьогодні приблизно 2,6%. SolarPower Europe прогнозує що у 2020 році буде введено в дію приблизно 112 ГВт сонячних електростанцій. Це трохи менше торішніх 116,9 ГВт. Причина спаду - коронавірус. У песимістичному сценарії приріст складе 76,8 ГВт, в оптимістичному 138,8 ГВт.


SolarPower Europe не вважає, що вірус матиме довгостроковий вплив на галузь. У сегментах домогосподарств і промислово-комерційних інсталяцій протягом декількох років може відзначатися стагнація у зв'язку з тим, що споживачі борються з наслідками економічної кризи і їм не до нових інвестицій у сонячну генерацію.

У 2021 році автори очікують глобальний приріст сонячної енергетики на 150 ГВт, а в 2024 році вже майже 200 ГВт.


Зазначу, з боку промисловості можливість такого зростання забезпечена вже сьогодні. Виробничі потужності з випуску компонентів в достатніх обсягах вже створені або заплановані.

На наступному графіку країни розміщені в порядку, відповідному прогнозному приросту сонячних потужностей за період 2020-2024 (стовпець New Capacity):


Кілька років тому сонячна енергетика стала найбільшим сектором світової електроенергетики за обсягами щорічно залучаються інвестицій і вводяться потужностей. Це чудово ілюструє наступний графік, наведений асоціацією у доповіді.

У 2019 році приріст потужностей сонячної енергетики у світі був у 2,5 рази вище, ніж вугільних і газових разом узятих. Торік глобальна встановлена потужність сонячної енергетики перевищила 630 ГВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка