У 2021 році світ інвестує у відновлювану електроенергетику $530 млрд – дослідження

У 2021 році світ інвестує у відновлювану електроенергетику $530 млрд.

Як йдеться у звіті Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) за 2021 рік, це 70% від загальної суми інвестицій у електроенергетику, передає sunnik.com.ua

За підсумками 2021 року світові інвестиції в електроенергетичний сектор збільшаться приблизно на 5%, до більш ніж 820 мільярдів доларів, що стане найвищим рівнем за всю історію.

МЕА додає, що у міру того, як інвестиції в енергетику будуть повертатися до докризового рівня, їх структура буде зміщуватися на користь електроенергетики. Згідно з даними агентства, нинішній рік стане шостим роком поспіль, коли інвестиції в електроенергетику перевищать інвестиції в постачання нафти і газу.

А інвестиції в розвідку і видобуток нафти і газу, на думку агентства, зростуть приблизно на 10%, оскільки нафтогазові компанії фінансово відновляться після кризи минулого року, однак при цьому їх витрати залишаться все ще значно нижче докризового рівня.

"Необхідні набагато більші ресурси, які слід направити на екологічно чисті енергетичні технології, щоб світ став на шлях досягнення нульового рівня викидів до 2050 року", - прокоментував глава МЕА Фатіх Біроль, додавши, що агентство очікує, що до 2030 року інвестиції у "чисту" енергетику потрояться.

Загалом у 2021 році глобальні інвестиції в енергетику збільшаться на 10% - до $1,9 трильйона.

Очікується, що попит на енергію збільшиться на 4,6% у 2021 році, компенсувавши торішнє скорочення на 4%, заявили в МЕА.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка