У 2021 році сім європейських країн припинять фінансування експорту викопного палива

Німеччина, Франція та Великобританія, Данія, Іспанія, Нідерланди і Швеція зобов'язуються припинити державні експортні гарантії для проектів з викопного палива.

Про це повідомив міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер, передає report.az

Вугільна і нафтогазова інфраструктура традиційно становила значну частку портфелів державних експортних фінансових агентств багатьох країн, які підтримують експорт за допомогою державних фінансових гарантій і страхування від збитків за кордоном.

Великобританія, Франція та Швеція вже виклали свої плани щодо припинення експортних гарантій для сектора викопного палива, тоді як інші країни у групі ще не вирішили, як швидко вони припинять підтримку.

«Ми сповнені рішучості припинити всі експортні гарантії, що фінансують викопне паливо, з урахуванням промислових особливостей кожної країни і їх впливу на робочі місця, — сказав Ле Мер. - Сім країн візьмуть на себе зобов'язання підтримувати проекти, сприятливі для клімату, і забезпечувати прозорість своєї політики експортного фінансування».

Він також сподівається, що адміністрація президента США Джо Байдена приєднається до групи, на яку у сукупності припадає 40% експортного фінансування країн ОЕСР.

У 2020 році банки скоротили кредитування галузі викопного палива на 9%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка