У 2021 році потужність морської вітроенергетики у світі зросте на 37%

У 2021 році у світі встановлена потужність офшорних вітрових електростанцій збільшиться на 37% або на 11,8 гігават (ГВт).

Такий прогноз дала аналітична компанія Rystad Energy в опублікованому 3 лютого звіті, передає . 

"У той час як збереження стійкості на невизначеному ринку було ключовим фактором у 2020 році, у цьому році галузь опинилася у положенні рекордного зростання, особливо у міру того, як введення в експлуатацію набирає обертів в Азії і в усьому світі", - йдеться у повідомленні.

Передбачається, що Китай внесе 63% очікуваного зростання і очолить приріст нових потужностей.

"Після 2021 року Китай почне поступово відмовлятися від пільгових тарифів, і тому багато девелоперів наполягають на завершенні проектів протягом майбутнього періоду, - сказав Рістад Енерджі. - Таким чином, цього року очікується велике збільшення потужностей в країні".

За словами Олександра Флотре, менеджера з продуктів Rystad Energy для офшорного вітру, Китай має відставання у будівництві більше 10 ГВт у 2020 році, в той час як китайські розробники прагнуть досягти максимального введення в експлуатацію до кінця цього року, щоб претендувати на повне введення тарифів.

"Це означає, що у 2021 році відбудеться значне збільшення потужностей, особливо з урахуванням того, що деякі проекти, спочатку заплановані до введення в експлуатацію в 2020 році, у кінцевому підсумку перейшли у 2021 рік", - сказав Олександр Флотре.

Крім того, Rystad Energy прогнозує, що інші регіони Азії за межами Китаю готуються до революційного року. Дослідницька група заявила, що Тайвань і В'єтнам нарешті почали додавати значні обсяги до своїх проектних трубопроводів, що робить 2021 рік роком очікування на морському вітровому ринку.

Незважаючи на пандемію COVID-19, у 2020 році світова встановлена потужність офшорних вітрових електростанцій збільшилася на 15% - до 31,9 ГВт з 27,7 ГВт у 2019 року.

За підсумками 2020 року, на першому місці за сумарною встановленою потужністю офшорних вітрогенераторів опинилася Великобританія, у якій встановлено 33% всіх вітряків, на другому — Німеччина з 24%, на третьому — Китай з 23%, а замикають п’ятірку Бельгія і Нідерланди з 7% та 6% відповідно. У Данії встановлено 5% всіх вітряків у світі.

У 2019 році розподіл по сумарній потужності був трохи іншим. Великобританія — 35%, Німеччина — 27%, Китай — 20%, Данія і Бельгія — по 6%, а в Нідерландах — 4%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка