У 2021 році Україна збільшить інвестиції у електромережі на 40%

У 2021 році в Україні планують збільшити обсяг інвестицій у систему магістральних ліній електропередач на 40% ‒ до 4,33 млрд гривень.

Про це заявили у ПрАТ "Національна енергетична компанія "Укренерго", передає Енергореформа

"Фінансування збільшиться за рахунок кредитних коштів: у 2021 році кредитні кошти становлять близько 68% загального обсягу, а у порівнянні з минулим роком їх обсяг виріс майже на 50%", ‒ повідомляється на сайті компанії.

За інформацією компанії, у даний час ключовими фінансовими партнерами "Укренерго", які надають кредити для реалізації ряду проектів будівництва та реконструкції, є Міжнародний банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, банк уряду Німеччини KfW та інші.

"Перевагою кредитного фінансування міжнародними фінансовими інститутами є низькі кредитні ставки і тривалий термін повернення кредиту, завдяки чому не потрібно різко збільшувати тарифи компанії для реалізації проектів", ‒ підкреслили в НЕК.

У числі ключових інвестиційних проектів" Укренерго" у 2021 році, зокрема, значаться початок будівництва повітряних ліній (ПЛ) 330 кВ Курахівська теплоелектростанція - Білицька, Куп'янськ - Кремінська і Дністровська гідроакумулююча станція - Вінницька 750, будівництво ПЛ 330 кВ Західноукраїнська-Богородчани з реконструкцією підстанцій (ПС) 330 кВ "Богородчани" і ПС 750 кВ "Західноукраїнська", будівництво підстанції 330 кВ "Західна" та ПЛ 330 кВ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка