У 2021 році Україна витратить на судові процеси з «зеленою» генерацією 17,6 млн гривень

У 2021 році Україна витратить на суди з «зеленою» генерацією 17,6 млн гривень.

Збільшити витрати Державного підприємства "Гарантований покупець" на 8,89 млн гривень на обслуговування судових процесів має намір енергорегулятор (НКРЕКП), який планує розглянути відповідний проект постанови 31 березня, передає Енергореформа

Таким чином, витрати ДП на судові витрати цьогоріч складуть 17,6 млн грн – в два рази більше передбачених після збільшення до 8,7 млн грн в лютому.

В обґрунтуванні до прийняття постанови НКРЕКП посилається на лист "ГарПока" від 24 березня поточного року, у якому вказується на 113 справ за позовами виробників зеленої енергетики про стягнення заборгованостей і штрафних санкцій, які знаходяться у виробництві господарських судів.

У листі наголошується, що з урахуванням цієї кількості позовів, сума у 8,89 млн гривень, на яку збільшуються витрати, знадобиться ДП вже у березні, і загальна сума витрат складе 11,39 млн гривень. Спочатку планувалося у цьому місяці 2,5 млн гривень – у 4,5 рази менше.

Наприкінці лютого регулятор збільшив витрати на обслуговування судових процесів у 2021 році на 2,7 млн гривень – до 8,7 млн грн, що на 45% більше запланованих витрат.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка