У 2020 році у світі встановлять сонячні станції загальною потужністю 115MВт

У 2020 році у світі буде встановлено сонячні електростанції загальною потужністю 115 ГВт.

Про це йдеться у оприлюдненому компанією Wood Mackenzie останньому щоквартальному огляді ринку Global solar PV market outlook update Q3/2020, передає taiyangnews.info.

Прогноз оновлюється вже втретє у цьому році. На цей раз, на думку аналітиків, у 2020 році потужності сонячних електростанцій у світі зростуть на 5% у порівнянні з минулим роком.   

Wood Mackenzie пов'язує перегляд прогнозу з ослабленням блокувань у більшості країн, де будівництво почалося на місці, хоча більша частина збоїв вже була викликана у першому півріччі 2020 року.

"Встановлення фотоелектричних установок зростатиме щороку до 2025 року – потужності досягнуть 145 ГВт, - - сказав глава компанії Wood Mackenzie Solar Раві Мангані. - Єдиним винятком стане 2024 рік, коли американський ринок сповільниться після остаточного зниження графіка ITC".

Зокрема, за підсумками 2020 року у Азії, очолюваній Китаєм, буде встановлено сонячні електростанції загальною потужністю 39 МВт, при цьому 27 ГВт – у другому півріччі.  У 2020 році китайський ринок, як очікується, зросте на 30%, незважаючи на збої у 1-му півріччі.

Разом з тим, за підсумками 2020 року Індія встановить СЕС потужністю 4,9 ГВт, що на 42% менше у порівнянні з минулим роком. За словами аналітиків, випадки захворювання COVID-19 продовжують зростати і заходи соціального дистанціювання також можуть уповільнити галузь до кінця року. "Мета Індії у 100 ГВт сонячної енергії навряд чи буде досягнута", - додав Раві Мангані.

Німеччина, швидше за все, вийде з 2020 року з найвищим показником фотоелектричних установок з 2012 року – СЕС загальною потужністю 4,5 ГВт.

У США, за оцінками аналітиків, буде встановлено 18ГВт сонячних потужностей у 2020 році.  

Ще одним ринком фотоелектричних технологій, на який робиться ставка в доповіді, є Латинська Америка завдяки збільшенню сонячних проектів у Бразилії і Чилі, але мексиканський ринок, швидше за все, постраждає від політичної та нормативної невизначеності. Дозволи та низькі ціни на електроенергію є основними проблемами для розробників на континенті, крім короткострокових аварій, викликаних пандемією.

По всьому регіону близькосхідної Африки (МЕА) в доповіді відстежується більше 1 ГВт комерційних і промислових проектів, що знаходяться на стадії реалізації. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка