У 2020 році почнеться виробництво електромобіля BMW iX3 із запасом ходу 440 км

BMW iX3, виробництво якого почнеться в 2020 році, перший повністю електричний спортивний автомобіль. Він матиме новітню технологію BMW eDrive п’ятого покоління, яка, починаючи з 2021 року, також буде використовуватися в BMW i4 та BMW iNEXT, пише Autogeek.

Запас ходу електромобіля – понад 440 км (в рамках циклу випробувань WLTP) досягається при споживанні енергії батареї в 74 кВт/год.

Приводна система та високовольтна акумуляторна батарея з передовою технологією акумуляторних елементів були повністю перероблені. У 2020 році BMW X3 стане першою моделлю бренду, доступною як зі звичайними бензиновими і дизельними двигунами, так і з гібридними та чисто електричними приводами. Таким чином компанія враховує різні вимоги і потреби своїх клієнтів по всьому світу, а також максимальну ефективність в скороченні викидів вуглецю.

2.jpg

Технологія BMW eDrive п’ятого покоління містить в собі приводний блок, в якому електродвигун, системна електроніка і трансмісія об’єднані в центральний корпус. В результаті, необхідне місце для встановлення приводу та його вага значно скорочуються. Співвідношення між потужністю двигуна та вагою системи приводу поліпшується приблизно на 30% в порівнянні з попереднім поколінням. Електричний двигун, представлений у BMW iX3, забезпечує максимальну потужність 210 кВт/286 к.с. Крутний момент 400 Нм забезпечує високе стартове прискорення та підтримує високий рівень обертів навіть на високих швидкостях двигуна.

Ще однією особливістю електродвигуна в BMW iX3 є метод конструювання, що виключає необхідність використання рідкоземельних матеріалів. Електричний двигун в BMW iX3 передає потужність на задні колеса. Це сприяє подальшому підвищенню ефективності системи приводу.

Високовольтна акумуляторна батарея BMW iX3 є невід’ємною частиною п’ятого покоління BMW eDrive. Інженери BMW змогли скоротити частку кобальту, що міститься в батареї, ще на дві третини. У порівнянні з попередньою технологією від BMW Group, щільність енергії в BMW iX3 збільшилася приблизно на 20%. Крім того, масштабованість і компактна конструкція високовольтного акумуляторного блоку були додатково оптимізовані.

У своєму сегменті BMW iX3 може похвалитися не тільки унікально низьким енергоспоживанням – менше 20 кВт/год/100 км відповідно до циклом тестування WLTP, – а й новим співвідношенням розміру акумулятора та запасу ходу.

У BMW Group кожна електрифікована модель повинна довести, що в усьому життєвому циклі автомобіля баланс вуглецю значно кращий, ніж в автомобілях з традиційним живленням. Якщо транспортний засіб заряджається зеленою енергією, перевага становить близько 60%. Крім того, за аналогією технології BMW i3 Plug&Play високовольтна батарея, встановлена в BMW iX3, розрахована на другий термін служби в якості стаціонарного акумулятора після довготривалої експлуатації в автомобілі. Таким чином, позитивний баланс вуглецю в BMW iX3 може бути поліпшений ще більше.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: