У 2020 році Львів планує закупити громадський електротранспорт на 1,2 млрд грн

У 2020 році Львів інвестує у розвиток електротранспорту орієнтовно 1 млрд 200 млн гривень.

Як зазначив міський голова Андрій Садовий, кошти підуть на закупівлю 100 нових тролейбусів і 10 нових трамваїв, передає city-adm.lviv.ua

«У 2020 році будуть зроблені одні з найбільших інвестицій міста в розвиток електротранспорту за всі роки незалежності, - наголосив він. - Плануємо оголошувати міжнародні тендери на купівлю 100 тролейбусів вартістю близько 800 млн гривень та 10 нових трамваїв - орієнтовно на 400 млн гривень, переможців визначитиме ЄБРР».

Львівяни матимуть вибір: чи платити 5 грн за проїзд у старому тролейбусі, чи 6 - у новому, продовжує мер. « Мешканці міста готові платити вищу ціну за проїзд в електротранспорті за умови кращого сервісу, - переконаний Андрій Садовий. – Для тих, хто має карточку, ціна мінятися не буде, також пенсіонери і всі пільгові категорії пасажирів їздитимуть безкоштовно й надалі».

У Львові планують у майбутньому використовувати лише електротранспорт для перевезення пасажирів. «Якщо підприємство «Електрон» таки сертифікує електробус для європейського ринку, ми зможемо мати більше замовлень і мати у себе більше тролейбусів, трамваїв, електробусів, - каже мер. - Зараз поки змушені купувати автобуси з невеликими викидами шкідливих речовин в атмосферу».

За словами Андрія Садового, уряд повинен допомагати і підтримувати розвиток місцевих виробників. "МАЗ так активно заходить на український ринок, бо має пільгове кредитування - 1% річних, - пояснює мер. - А наш виробник іде в банк і бере кредит під 20%, тому він не може конкурувати з білоруським виробником».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка