У 2020 році Китай збільшить потужності сонячних і вітрових станцій на 52%

У 2020 році Китайська народна республіка зможе запустити на 52% більше нових сонячних і вітроенергетичних потужностей, ніж торік.

Про це йдеться у звіті, зробленому на основі даних, представлених китайськими мережевими операторами Національному енергетичному управлінню, передає novostienergetiki

Згідно з документом, Державний мережевий оператор КНР планує цьогоріч встановити вітроелектростанції загальною потужністю 29,45 ГВт і сонячні електростанції загальною потужністю 39,05 ГВт, «China Southern Power Grid Co.» - 6,2 ГВт та 7,4 ГВт, а «Inner Mongolia Power Group Co.» 1ГВт і 2 ГВт відповідно.

Відповідно до звіту з аналізу передачі, проведеного Національним центром моніторингу та попередження поглинання нової енергії, найбільший у світі споживач енергії має в своїх мережах місце для додавання 36,65 ГВт вітру і 48,45 ГВт сонячної енергії.

Ємність енергосистеми є критичним фактором для нових установок, оскільки Китай намагається не скорочувати великі обсяги виробництва електроенергії.

У минулому році Китай додав у мережу 25,74 ГВт вітру і 30,11 ГВт сонячної енергії, але вугілля як і раніше залишається його найбільшим джерелом енергії. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка