У 2020 році Китай збільшить потужності сховищ для відновлюваної енергії на 400 МВт

У 2020 році Китай встановить нові системи зберігання відновлюваної енергії потужністю понад 400 МВт.

Як випливає із зробленого Bloomberg прогнозу, такий показник у чотири рази перевищить минулорічний, передає energosmi

Основна частина очікуваного збільшення припадатиме на проекти вітер+зберігання у Хунані і Аньхої, де місцеві мережі домовилися про пріоритетне підключення для гібридних проектів для уникнення перевантаження.

На даний момент 28 компаній, серед яких, зокрема, China Huaneng Group і China Three Gorges Renewables Group Co., будують нові енергосховища у Хунані потужністю 389 МВт, які будуть введені в експлуатацію спільно з новими ВЕС потужністю 1,9 ГВт.

Найбільші державні компанії Китаю вкладають мільярди доларів у будівництво масштабних проектів, які включають встановлення сонячних та вітрових станцій разом із системами зберігання енергії. Зокрема, GD Power Development Co планує інвестувати $2 млрд у будівництво на півночі Монголії сонячно-вітрової станції із системою зберігання енергії загальною потужністю 2 ГВт. Beijing Jingneng Power Co. інвестує $3 млрд у аналогічний проект потужністю 5 ГВт. Обидва передбачають виробництво водню на відновлюваній електроенергії.

Корпорація State Power Investment Corp. планує побудувати у північній провінції Шаньсі гібридну станцію вартістю $1 млрд з СЕС потужністю 1 ГВт, ВЕС потужністю 300 МВт і сховищем для зберігання енергії потужністю 100 МВт.

Поєднання вітру і сонця може забезпечити більш стабільне виробництво енергії.

Періодичний характер відновлюваних джерел енергії порушує традиційні методи планування щоденної роботи електричної мережі. Натомість гібридні проекти покликані забезпечити більш безперервне постачання чистої електроенергії і, тим самим, суттєво скоротити залежність країни від вугілля.

«Зберігання енергії залишається важливою частиною забезпечення інтеграції відновлюваних джерел в електромережу, - говорить аналітик BOCOM International Holdings Co. Луї Сан. – Від цього нікуди не дінешся, але цій технології належить пройти довгий шлях».

Закінчення субсидування відновлюваних джерел енергії стає "каталізатором", оскільки розробники поспішають ввести свої проекти до закінчення крайнього терміну і прагнуть поліпшити шанси на фінансову підтримку, доповнюючи поновлювані джерела енергії системами зберігання, зазначають експерти.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: