У 2020 році Індонезія планує збільшити споживання біодизелю на 45%

За 2020 рік у Індонезії внутрішнє споживання біодизелю досягне близько 9,5 мільйонів кубометрів, що на 45% більше у порівнянні з поточним роком(6,63 млн кубометрів).

За даними місцевої Асоціації виробників біопалива (APROBI), таких результатів країна досягне завдяки реалізації програми B30, яка передбачає обов'язкове використання паливної суміші з 30% вмістом пальмового масла для дизельних галузей промисловості з січня 2020 року, передає Reuters

За допомогою B30 уряд планує заощадити 60 трильйонів рупій на імпорті викопного палива у наступному році.


Програма B30 було прийнята індонезійським урядом в умовах уповільнення глобального попиту на пальмову олію – головний експортний товар архіпелагу. З обсягом виробництва 43 млн тонн в 2018 році Індонезія є найбільшим у світі виробником пальмової олії, передає channelnewsasia.com

При цьому країні необхідно близько 1,7 мільйона барелів нафти щодня для її 260 мільйонів чоловік, тоді як вона виробляє лише близько 800 тисяч барелів, за даними міністерства. Імпорт палива є дорогим і збільшує дефіцит торгового балансу, тому уряд вирішив замінити дизельне паливо біодизелем.

Використання біодизелю також створило у Індонезії нові робочі місця, оскільки були побудовані заводи з переробки палива.

B30 – це паливна суміш з 30% метилового ефіру пальмової жирної кислоти і 70% звичайного дизельного палива.

У вересні 2018 року уряд Індонезії зробив паливну суміш В20 – з 20% вмістом пальмової олії - обов'язковою для дизельних галузей промисловості.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка