У 2020 Enel добудує у США вітропарк потужністю 599 МВт

У США в окрузі Кларк, штат Канзас, збільшать потужність вітроелектростанції Cimarron Bend на 199 МВт - до 599 МВт.

До будівництва допсекції приступила Enel Green Power, передає energyland

Компанія встановить 74 додаткові вітротурбіни. У розширення вітропарку Cimarron Bend передбачається направити інвестиції на суму понад 281 млн доларів США.

Будівництво, як очікується, буде завершено до кінця 2020 року.

Це буде найбільша вітрова електростанція у північноамериканському портфелі Enel.

Підтримку проекту з розширення забезпечують два договори на поставку потужності(ДПМ): з комерційною організацією Evergy на 150 МВт і з агентством житлово-комунального Альянсу Міссурі (MPUA) на 30 МВт.

Перші дві черги ВЕС Cimarron Bend були введені в експлуатацію у 2016 і 2017 роках при загальному обсязі інвестицій у розмірі 891 млн доларів США. Після завершення будівництва додаткової черги, потужністю 199 МВт, вітропарк Cimarron Bend вироблятиме у цілому більше 2,7 ТВт-г на рік, при цьому уникаючи викидів 1,8 млн тонн СО2.

Агентство з ведення спільної діяльності Житлово-комунального Альянсу Міссурі (MPUA), Об'єднана муніципальна комісія з енергопостачання Міссурі (MJMEUC), яка забезпечує муніципальною енергією більш ніж 60 спільнот в Міссурі і Арканзасі, буде закуповувати потужність в обсязі 30 МВт проекту в рамках 12-річного комплексного договору про постачання потужності.

"Додаткова енергія, що генерується вітропарком Cimarron Bend в нашому енергетичному портфелі, забезпечує нашим підприємствам-учасникам більшу стабільність цін на енергію і більш низькі витрати, - зазначив Еуелл Лоусон, віце-президент із зовнішніх зв'язків житлово-комунального Альянсу Міссурі. - Це стимулюватиме різноманітність джерел енергії, які забезпечують 35 наших систем в управлінні учасників спільноти і збільшить обсяг портфеля ВДЕ на 50%».

Потужність від відновлюваних джерел енергії та їх сертифікати від початкової структури вітропарку Cimarron Bend потужністю 400 МВт продаються згідно з комплексним довгостроковим комплексним договором про постачання потужності, укладеним з Google і Радою житлово-комунального енергопостачання Канзас-Сіті (BPU).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: