У 2018 році в Україні видали нові технічні умови для об’єктів ВДЕ потужністю 3130 МВт

У 2018 році в Україні було видано нових технічних умов(ТУ) на приєднання до розподільчих мереж нових станцій на відновлювальних джерелах енергії потужністю 3130 МВт, з яких протягом року побудували 452 МВт (14%).

Як зазначив виконуючий обов’язки керівника НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук під час інвестиційного форуму "Україна-ЄС", найбільше технічних умов отримують та будують у секторі сонячної генерації, передає ua-energy.org.

«За три квартали 2018 року в Україні обсяг потужності виданих технічних умов на приєднання до розподільчих мереж нових станцій на відновлювальних джерелах енергіх (ВДЕ) збільшився на 46% - майже до 9937 МВт, - відмітив він. – Станом на 1 жовтня 2018 ввено в експлуатацію 1845,29 МВт станцій на ВДЕ».

Сонячні електростанції, яким властиві значні коливання потужності за короткі проміжки часу - година-дві, які не можуть бути компенсовані існуючими джерелами балансування, є найменш прогнозованими, наголошує Всеволод Ковальчук. «Ризики балансування енергосистеми у наступні роки суттєво збільшаться, оскільки з початку 2018 року приріст потужності у виданих ТУ на приєднання сонячних станцій до розподільчих мереж зріс майже вдвічі», - констатує він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка