У 2018 році у Хмельницькому планують встановити підземні контейнери та запровадити збір небезпечних відходів

У 2018 році у Хмельницькому встановлять підземні контейнери та запровадять окремий збір небезпечних відходів.

Про це йдеться у затвердженій мерією Програмі поводження з твердими побутовими відходами, яка була розроблена на два роки у рамках концепції "Розумне довкілля", передає Depo Хмельницький. 

"Документ передбачає розробку техніко-економічного обґрунтування та проектно-кошторисної документації на сміттєпереробний завод, купівлю земельної ділянки під нього, розробку ПКД на стабілізацію діючого полігону ТПВ для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, - розповідають у мерії. - У планах на 2018 рік - встановлення підземних контейнерів для збору сміття".
До слова, в обласному бюджеті на 2018 рік заплановано виділити 200 тисяч гривень на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва сміттєпереробного заводу.

Хмельницький перейде на новий, якісний рівень у питаннях твердих побутових відходів, підкреслюють у мерії.

«Програма передбачає впровадження програми збору небезпечних відходів, розроблення програм окремого збору будівельного та зеленого сміття, встановлення відеокамер на майданчиках загального користування, - йдеться у документі. - Планується суттєве оновлення парку автомобілів, які займаються вивезенням відходів».
Кошти на виконання заходів Програми економічного та соціального розвитку Хмельницького.закладені у спеціальному фонді.

Програму остаточно затвердять на сесії депутати. 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка