У 2018 році у Британії встановлять «підземні» зарядні станції для електромобілів

До кінця 2018 року в Оксфорді(Велика Британія) з’явиться 20 «підземних» зарядних станцій для електромобілів.

Невеличкі металеві стовпчики з розеткою, які в разі потреби висуватимуться та ховатимуться після використання назад у землю, встановить компанія Urban Electric, передає maximum.fm

«Достатньо буде знайти вільне місце на узбіччі дороги поруч із характерним позначенням станції UEone та активувати його за допомогою мобільного додатку, - кажуть у компанії. - В робочому стані станція видає до 5,9 кВт потужності, якої вистачить для 100% заряду за ніч».

Зарядка UEone побудована за принципом автоматичного боларда, який випливає в залежності від необхідності пропустити або заблокувати проїзд транспорту. Якщо станцією ніхто не користується, вона автоматично "ховається" під землю в спеціально відведене гніздо, пояснюють у компанії. «Аби зменшити розміри ніши для «підземної» зарядки, ми використовували телескопічну конструкцію стовпа з трьох ланок, - розповідають розробники. - У 90% випадків зарядні станції UEone не вимагають дорогих інженерних змін у силовій лінії та тротуарів міських вулиць».

Така зарядна станція стане в нагоді жителям міст, які не мають можливості паркувати електрокари у обладнаних зарядними станціями місцях. Згідно з дослідженнями, близько 85% власників не можуть заряджати електромобілі, використовуючи домашні розетки. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка