У 2018 році на Франківщині мають намір ввести в експлуатацію одну вітрову і шість сонячних електростанцій

У 2018 році в Івано-Франківській області мають намір ввести в експлуатацію одну вітрову і шість сонячних електростанцій. 

Про це йдеться в озвученому директором департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Жанною Табанець звіті щодо науково-технічного потенціалу регіону, передає Місто

«У найближчій перспективі планується ввести в експлуатацію шість сонячних електростанцій: дві - у Снятинському районі і чотири - у Тисменицькому, - розповідає вона. – Також цьогоріч може запрацювати вітрова електростанція у селі Шевченкове Долинського району, будівництво якої почалося у 2016 році, та другий біогазовий завод у селі Тустань Галицького району».
Наразі найбільшими об'єктами відновлювальної енергетики в Івано-Франківській області вважаються п'ять міні-ГЕС: Золотолипська, Снятинська, Сваричівська, Пробійнівська No1 та Пробійнівська No2, три сонячні електростанції: ТОВ "Богородчанська-1", ТОВ "Геліос Енерджі", ТОВ "Солар Карпати" та біогазовий завод ТОВ "Даноша" у Калуському районі, зазначає Жанна Табанець. «У листопаді 2017 року були введені в експлуатацію 4 сонячні електростанції у Тисменицькому районі загальною потужністю 20МВт», - наголошує вона.

Незабаром обласна влада планує реалізувати амбітний проект "Енергетична Академія", який передбачає спорудження на місці старої котельні культурно-освітньої будівлі за принципами "пасивної архітектури". 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка