У 2018 році Укртрансгаз заробив 1,9 млн грн на продажу сонячної електроенергії

За 2018 рік сонячна електростанція «Укртрансгазу» згенерувала 308 МВт-год електроенергії.

Філія компанії - «Укргазтехзв`язок» - продає вироблену електроенергію у повному обсязі за «зеленим тарифом» до єдиної енергетичної системи України з грудня 2017 року, передає business.ua

У 2018 році «Укртрансгаз» заробив на продажі сонячної електроенергії 1,9 млн грн.

СЕС потужністю 300 кВт дозволяє на 100% покрити власне споживання філії "Укргазтехзв'язок", а різниця у розмірі 79 МВт продається стороннім споживачам.

"Укртрансгаз розглядає варіанти встановлення альтернативних джерел енергії для живлення віддалених невеликих об’єктів ГТС, — зазначили у компанії. - Інженери та фінансисти прораховують в комплексі технічну, економічну та екологічну доцільність, адже мета компанії – бути надійною та ефективною".

«Укртрансгаз» запустив сонячну електростанцію потужністю 300 кВт на початку 2017 року. СЕС складається з 1140 сонячних панелей загальною потужністю 300 кВт. Згідно з розрахунками, станція має генерувати 400 МВт*год електроенергії на рік, при цьому найбільшу кількість енергії — 55 МВт*год на місяць — у липні, а найменшу — 6,2 МВт*год на місяць — у грудні.

Гарні результати роботи сонячної станції "Укртрансгазу" спонукали інші підприємства групи «Нафтогазу» також розглянути можливість встановлення СЕС.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка