У 2018 році Ощадбанк має намір профінансувати будівництво біогазових установок та сонячних станцій на €57 млн

У 2018 році Ощадбанк має намір надати понад 57 млн євро на будівництво біогазових установок та сонячних електростанцій загальною потужністю 69,7 МВт.

Таким чином, держбанк планує збільшити фінансування проектів відновлюваної енергетики із залученням кредитних ліній Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку на 30% у порівнянні з поточним роком, передає Незалежна асоціація банків України

Зокрема, Ощадбанк планує виділити 30 млн євро на встановлення біогазових установок потужністю 34,7 МВт у Волинській, Чернігівській та Сумській областях та 27,5 млн євро на сонячні електростанції потужністю 35 МВт у Дніпропетровській області.

Сьогодні підтримка проектів у сфері відновлюваної енергетики - це реальний внесок в енергетичну незалежність України, зазначає голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. 

«Ми впевнено рухаємось у рамках реалізації державної енергетичної стратегії і фінансуємо стратегічно важливі галузі економіки України, - наголосив він. - До кінця 2017 року планується виділити 12,79 млн євро на три проекти з будівництва сонячних електростанцій потужністю 22,5 МВт в Одеській, Вінницькій та Херсонській областях».

На даний момент Ощадбанк вже надав 161 млн євро на реалізацію проектів альтернативної енергетики загальною потужністю 77,6 МВт. Фінансування відбулось у тому числі за участю експортних агенцій. Зокрема, кілька років тому банк надав кошти на будівництво біогазових установок, які виробляють електроенергію на полігонах твердих побутових відходів у Житомирській та Миколаївській областях.   Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка