У 2017 році на Вінничині збудували 8 комерційних сонячних станцій

У 2017 року нa території Вінницької облaсті побудували 8 нових комерційних сонячних електростaнцій тa ввели в експлуaтaцію додaткові потужності нa 2 електростaнціях зaгaльною встaновленою електричною потужністю 43,9 МВт.

Як зазначають у департаменті ЖКГ, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА, зaгaлом в облaсті працює 36 сонячних електростaнцій потужністю 119 МВт, передає Вінниця.info

Окрім того, на Вінниччині працює 26 малих гідроелектростанцій встановленою потужністю 22 МВт, а також 4 когенераційні установки потужністю 3,5 МВт та 1 біогазова установка потужністю 1 МВт.

Протягом 2017 року об'єкти альтернативної енергетики на Вінничині згенерували 199,1 млн кВт∙год електричної енергії, що забезпечило економію використання традиційних енергетичних ресурсів на 67,4 тисяч тонн умовного палива (близько 90 тисяч тонн кам'яного вугілля спаленого на ТЕС).

Враховуючи, що протягом минулого року усіма категоріями споживачів області використано 2 484,971 млн. кВт∙год, частка відновлювальної енергетики в загальному споживанні Вінниччини станом на кінець року складає 8%. Такий показник відповідає ключовим показникам ефективності енергетичної системи, зазначених у "Енергетичній стратегії України на період до 2035 року". Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка