У 2017 році на Львівщині відкрили 5 сонячних та одну вітрову станцію загальною потужністю 48,8 МВт

У 2017 році у Львівській області відкрили 5 сонячних та 1 вітрову електростанцію загальною потужністю 48,8 МВт.

Як розповів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, цьогоріч в області встановили найпотужнішу в Україні сонячну електростанцію ТОВ "Синтез Солар"(дахову та наземну), "Лео-Солар-Енерджі"(дахову), "Озерну", ТОВ «Енергопостач-Плюс» (Енергетичні поля СЕС Терновиця 2 та 4), ТОВ "Цетуля Солар" та вітрову електростанцію "Старий Самбір-2", передає Львівська ОДА.

«У 2017 році також ввели в експлуатацію 95 сонячних установок приватних домогосподарств потужністю 1,3 МВт: сума залучених інвестицій склала 1,5 млн євро, - зазначає він. – А "теплими кредитами" скористалися понад 7,5 тисяч мешканців, які на впровадження енергоощадних заходів залучили 185 млн грн кредитних коштів, що на 56,7% більше, ніж торік».

Також на Львівщині цьогоріч відкрили 2 газові родовища та ввели в експлуатацію 1 нафтову свердловину, продовжує Олег Синютка.

"У 2017 році нам вдалось подолати екологічну загрозу - у Сокальському районі завершили роботи із гасіння терикону ПАТ "Львівська вугільна компанія", - наголосив голова Львівської ОДА. - На ліквідацію залучено 12 мільйонів гривень із резервного фонду державного бюджету".  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка