У 2017 році Одеська залізниця заощадила понад 400 тис грн завдяки переходу на світлодіодне освітлення

У 2017 році Одеська залізниця перейшла на світлодіодне освітлення і заощадила 200 тисяч кВт-год електроенергії на суму 404,7 тисяч гривень.

Регіональна філія ПАТ "Укрзалізниця" повністю обладнала LED-лампами та прожекторами станції Одеса-Сортувальна, Іллічівськ-Паромна, Користівка, гірка станції Знам'янка-Сортувальна, передає odz.gov.ua

Також минулого року було встановлене світлодіодне освітлення на станціях Херсон, Миколаїв та Одеса-Головна.

Першими на LED-лампами перейшли виробничі підрозділи із високим споживанням електроенергії та з цілодобовим технологічним процесом. Зараз нові зразки освітлення активно впроваджують у електропостачальному, вагонному та локомотивному господарствах.

За умови стабільного фінансування Одеська залізниця планує повністю перейти на освітлення нового покоління до 2021 року.

Також на Одеській залізниці активно проводиться робота по заміні застарілих опалювальних приладів на сучасні електричні конвектори на тягових підстанціях.

Наразі встановлено 296 конвекторів, завдяки яким у 2017 році регіональна філія заощадила майже 447 тисяч гривень. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка