У 20 містах світу проведуть випробування безрейкових трамваїв на сонячній енергії

У 20 містах Європи, Азії, Африки, Австралії та Нової Зеландії планують провести випробування безрейкових трамваїв на сонячній енергії.

Як зазначає професор у галузі сталого розвитку Університету Кертіна Пітер Ньюман, такий транспорт для великих міст може стати інноваційним та екологічним рішенням, передає Хмарочос

«Безрейкові трамваї тихі та не створюють викидів, оскільки вони повністю електричні - батареї знаходяться на даху, тому й не потрібні накладні дроти, - пояснює прихильник концепції біофільних(природно сприятливих) міст. – Такий громадський транспорт корисний для навколишнього середовища, оскільки живиться від бортових батарей, які можуть заряджатися сонячною енергією, і, таким чином, сприяють зменшенню викидів у повітря».

Безрейкові трамваї, які можуть розвивати швидкість до 70 км/год, поєднують швидке транзитне сполучення з високою пропускною спроможністю.

«Від трьох до п'яти вагонів загалом вміщають до 300 пасажирів і перевозять більше, ніж автобуси, - пояснює Пітер Ньюман. - У такому трамваї може їхати стільки ж людей, скільки одночасно на шести дорожних смугах».

Зараз безрейкові трамваї працюють у китайських містах Чжучжоу та Ібін, а також проходять випробування у Катарі.

«У 2020 році буде проведено випробування в Перті, Австралія, - сподівається Пітер Ньюман. - Широке впровадження безрейкових трамваїв - це шлях до розвитку технологічно інтелектуального транспорту XXI століття і меншої залежності від автівок».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка