У 10 містах України відбудеться еко-хакатон з енергозбереження "hack4energy"

Триденний еко-вікенд з енергозбереження "hack4energy" дозволить активним українцям взяти участь у розробці соціального проекту, спрямованого на суттєву економію енергоресурсів.  

Захід відбудеться 19, 20 та 21 червня 2015 року і покликаний знайти технологічні та поведінкові рішення для стабілізації енергосистеми в Україні.

Наразі хакатони підтверджено у Києві, Вінниці, Івано-Франківську, Кривому Розі, Львові, Луцьку, Одесі, Тернополі, Харкові та Чернівцях.

Учасники екокоманд, набір яких нині триває, протягом трьох днів у екотаборі повинні будуть згенерувати та презентувати концепцію з  підвищення енергофективності країни, міста, села чи окремої оселі. Як зазначають організатори заходу, це може бути сайт, додаток, плакат, соціальна модель/гра/соціальний проект, який змінить ставлення українців до використання енергоресурсів. 

Взяти участь у триденному "hack4energy" можуть програмісти, дизайнери, розробники соціальних ігор та мобільних додатків, спеціалісти з гейміфікації та поведінкової економіки, енергетики та технологій, психологи та соціологи, рекламісти та SMM- менеджери, аніматори та відео-продюсери, журналісти, копірайтери та всі, хто прагне поведінкових змін в енергетиці. Для цього необхідно попередньо зареєструватися та пройти конкурсний відбір. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка