Турецькі інвестори планують побудувати в Очакові сонячну станцію потужністю 15МВт

Турецька компанія «Eko Yenilenebilir Enerjiler A.S.» має намір побудувати в Очакові(Миколаївська область) сонячну електростанцію потужністю 15МВт.

Про це йдеться у протоколі-намірі, який був підписаний 23 листопада на зустрічі мера Очакова Сергія Бичкова з головою ради директорів турецької компанії Х. Серхан Сюзер, передає Миколаївська ОДА

Сонячну електростанцію мають намір побудувати за кошти іноземного інвестора на земельній ділянці площею 23 га з хорошими кліматичними умовами, добрим сонячним випромінюванням, а також можливістю продажу електроенергії до енергоринку України по зеленому тарифу.

Реалізація проекту дозволить створити нові робочі місця та уникнути планових відключень електроенергії.

Крім того, на зустрічі сторони обговорювали можливість компанії «Eko Yenilenebilir Enerjiler A.S.» профінансувати соціальний проект з встановлення сонячних батарей на міських бюджетних установах (дитячих садочках, школах та інших).

Турецька компанія «Eko Yenilenebilir Enerjiler A.S.» займається розробкою проектів та надання інвестиційних послуг у сфері виробництва електроенергії з сонячної енергії.   Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка