Турецькі інвестори збудують на Львівщині вітропарк потужністю 60 МВт

Турецька компанія «Атлас Глобал Енерджі» реалізує у Сколівському районі Львівської області проект з будівництва вітрової електростанції потужністю 60 МВт. Вітропарк має запрацювати в серпні 2022 року – він постачатиме згенеровану електроенергію в загальну мережу за «зеленим» тарифом, пише Daily Lviv.

Проект передбачає будівництво безпосередньо самої ВЕС у складі 16 вітрових турбін, підключення їх до мереж (35 та 110 кВ), а також реконструкцію під’їзної дороги від с. Тухолька. Вітрову електростанцію планують підключати до підстанції «Лавочне-Т», яка належить АТ «Укрзалізниця».

Цього року інвестори планують реконструювали під’їзну дорогу, протяжністю орієнтовно 6 кілометрів, прокласти траншеї та кабелі до підстанції “Лавочне-Т”, збудувати фундаменти для турбін, почати тендерні процедури з реконструкції підстанції. На наступний рік запланували встановлення вітрових турбін, завершення реконструкції підстанції та отримання дозвільної документації щодо пуско-налагоджувальних робіт.

Компанія «Атлас Глобал Енерджі» працює в галузі відновлювальної енергетики більше 15 років. У Туреччині побудували 8 ВЕС, 3 ГЕС у Грузії та Туреччині. Загальна потужність вітрових електростанцій – 400 МВт.

Нині на Львівщині працюють дві вітрові еклектростанції потужністю 33, 9 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка