Турецька компанія збудує вітропарк на Західній Україні потужністю 67,2 МВт

Турецька компанія Eksim Energy досягла угоди з німецьким постачальником вітрових турбін Nordex для реалізації проекту нової вітрової електростанції потужністю 67,2 мегават (МВт) в Сколе, Україна, пише enovosty.com.

Згідно із заявою, опублікованою Nordex, 14 вітрових турбін будуть поставлені німецькою компанією в рамках 15-річної угоди, яке також включає «преміальне обслуговування», інформують Економічні новини.

Монтаж турбін планують почати в березні 2022 року. Чотирнадцять турбін будуть подавати чисту електроенергію в українську енергосистему з третього кварталу 2022 року на повній потужності. Група Nordex поставить турбіни в версії для холодного клімату, щоб забезпечити високий рівень доступності та в холодну пору року.

Вітропарк «Сколе» загальною потужністю 67,2 МВт буде побудований поблизу міста Сколе на Західній Україні.

Компанія Eksim працює в сфері вітроенергетики з 2011 року і в даний час управляє вісьмома вітропарками загальною потужністю 451 МВт в Туреччині. Всі вони побудовані з використанням турбін Nordex.

З проектом «Сколе» Eksim і Nordex розширили своє ділове співробітництво до України. Проект «Сколе» стане першою інвестицією Eksim в вітропарк за межами Туреччини.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка