Туреччина побила рекорд генерації вітрової енергії

Оскільки через кліматичну кризу світ дедалі активніше рухається до «зеленої» енергії, Туреччина, яка збільшила свої відновлювані потужності, забезпечила 20% своєї одноденної генерації з вітру, побивши власний рекорд, пише World-energy.

Таким чином, у Туреччині виробництво електроенергії з вітру досягло найвищої частки у відновлюваних джерелах енергії – 20,2 відсотка.

За офіційними даними Туреччина, яка стала п'ятою в Європі та 12-ю у світі за потужністю ВДЕ, вона посідає перше місце в Європі за геотермальною енергетикою і друге місце за гідроелектроенергією.

Країна також посідає восьме місце в Європі за виробництвом енергії сонця, вітру та біомаси.

Президент Турецької вітроенергетичної асоціації зазначив, що з 3615 турбінами, які працюють на 274 електростанціях по всій Туреччині, більше 10% потреб в енергії задовольняється за рахунок вітру. Він підкреслив, що протягом останніх п’яти років «зелена» трансформація була на порядку денному Туреччини, і країна сьогодні відчуває позитивні результати раннього та швидкого прогресу.

Анкара визначила безпеку енергопостачання як одну з центральних основ своєї енергетичної стратегії, включаючи зусилля зі збільшення інвестицій у сектор чистої енергетики.

За останнє десятиліття країна відчула значну диверсифікацію свого енергетичного комплексу, зокрема за рахунок зростання генерації електроенергії з відновлюваних джерел.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка