Тривають дискусії з питання глобального кліматичного порозуміння

Відбулося чергове обговорення всесвітнього порозуміння з питань клімату. Це було підчас зустрічей 11-12 липня в Парижі. В зустрічі приймав участь Марцін Королец (Marcin Korolec) уповноважений до справ кліматичної політики, президент конференції сторін кліматичної конвенції ООН (СОР19). 

Відбулися дискусії підчас зустрічі в рамках Major Economies Forum on Energy and Climate (MEF). Обговорили питання пов’язані з фінансуванням охорони клімату, в основному в контексті мобілізації засобів для Зеленого Кліматичного Фонду (Green Climate Fund – GCF). 

Читайте також: В Європі судять за енергетичну неефективність будинків
Серед найважливіших тем MEF знайшлася й дискусія про внески окремих країн-сторін нової кліматичної угоди. Учасники підняли питання еластичності майбутнього порозуміння.
Кожна із сторін вкаже самостійно свій внесок. Не буде встановлюватися норма за рішенням «згори». Важливим є також, щоб майбутні домовленості були пристосовані до реальних можливостей окремих країн, підкреслив підчас зустрічі міністр Марцін Королец.

Читайте також: Україні потрібен не інший постачальник газу, а зміна власної свідомості
Згідно з положеннями конференції СОР19, що відбулася в кінці 2013 року, сторони повинні запропонувати в 1-му кварталі 2015 року пропозиції про свої внески (ще до конференції в Парижі, котра запланована на грудень 2015 року). 
Підчас зустрічей проведено обговорення співпраці в рамках Будинкової Ініціативи. Ціль такої ініціативи – зменшення викидів парникових газів за допомогою енергоефективності будинків. Найважливішим завданням ініціативи є обмін досвідом і найкращими впровадженими проектами між учасниками MEF. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка